MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 11565305
nr 1156 5305
MIRROR
+ console, Victorian style, spegelns mått: 150x70, konsolbordets, height: 35 cm, wear, damages.
+ konsol, nyrokoko, spegelns mått: 150x70, konsolbordets, höjd: 35 cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1400
Monday January 22 2018
at 20:21:22
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr